Stavební činnost BROKAPA

 

Firma BROKAPA  si dovoluje Vám nabídnout mimo pronájmu a prodeje lešení také své služby v oboru obkladačství  a zateplení fasád spolu s nabídkou prodeje stavební chemie Codex. Nabízíme téměř 30 leté zkušenosti našich kolegů v uvedené oblasti  na akcích a stavbách a to nejen v ČR. Jsme členem Cechu obkladačů ČR. Vždy od nás můžete počítat s precizním a profesionálním provedením naší práce. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme se vždy plně vyhovět požadavkům zákazníka. Vždy Vám navrhneme optimální řešení a vypracujeme konkrétní cenovou nabídku.
 
Naše firma při provádění obkladačských prací a při zateplení fasád již dlouhou dobu používá  ucelenou řadu stavební chemie německé firmy Uzin Utz AG, která  pod značkou Codex nabízí systémy určené především pro keramické obklady, dlažby a přírodní kámen. Protože s těmito výrobky máme jen ty nejlepší zkušenosti, rozhodli jsme se tyto produkty nabídnout i Vám. S výrobky Codex najdete vždy optimální řešení pro každý pracovní krok, mají vysokou jistotu aplikace, snadno se připravují a zpracovávají, přičemž jejich cena je nižší oproti srovnatelným výrobkům jiných prémiových značek.
 
Pokud potřebujete obložit koupelnu, zateplit dům nebo jen koupit některý z výrobků systému Codex, jsme tu pro Vás. Rádi poskytneme bližší informace i formou osobní konzultace. 
 
Neváhejte nás kontaktovat. Rychle a ochotně Vám poradíme, poskytneme informace nebo vypracujeme konkrétní cenovou nabídku dle požadavku. Jsme tu pro Vás 365 dní v roce. 
 
 
  
BROKAPA spol. s r.o., K Varadovu 251, 252 03 Řitka, Prodej lešení: + 420 777 756 646, Pronájem lešení + 420 737 767 625, info@brokapa.cz || Pronájem lešení - Facebook Brokapa


Podlahy Tisk Dřevěné podlahy Webdesign Veterina Praha Koupalište Praha Kobylisy Grafické práce WWW stránky Grafika a design www stránek Eshop, SEO, Optimalizace Pohledové stěrky PanDOMO Živohošť Malování pokojů