BROKAPA spol. s r.o.

lešenirádi bychom Vám prostřednictvím internetových stránek představili činnost rodinné firmy BROKAPA mezi jejíž hlavní nosníky činnosti patří pronájem lešení.

Pronajímáme klasické trubkové lešení a rámového lešení značky LESENICZ. Vzhledem k tomu, že nabízíme více druhů lešení, jsme schopni uspokojit jakýkoliv požadavek zákazníka. Hlavním místem působnosti naší půjčovny je především Praha a Středočeský kraj. Poskytujeme profesionální, kompletní lešenářský servis, který začíná vypracováním předběžné nabídky a dále vlastním jednáním s naším technikem na dané stavbě. Po vypracování konkrétní nabídky a podepsání smlouvy, lešení dovezeme na stavbu, kde je provedena jeho montáž pravidelně proškolenými lešenáři. Během vlastního pronájmu jsou prováděny pravidelné technické revize. Po ukončení pronájmu je lešení demontováno a odvezeno zpět. Jsme připraveni Vám splnit jakýkoliv požadavek na stavbu lešení.

Prodáváme nové trubkové lešení LEKO a rámové lešení značky LESENICZ. U nás si můžete koupit nejen celé sady lešení /50m2, 100m2, 200m2, 400m2,.../, ale i jednotlivé komponenty včetně lešenářských podlážek k trubkovému lešení /V 125, 150/, které sami vyrábíme. Rádi  poskytneme veškeré informace, včetně osobní konzultace našeho specialisty. Zakoupené zboží dodáme v krátkých dodacích lhůtách, dopravíme na místo určení vlasní dopravou za příznivé ceny.

Vykupujeme a prodáváme použité trubkové lešení. Před prodejem všechny části lešení prochází důkladnou kontrolou, opravou a údržbou. V případě, že není pro Vás výhodný pronájem /např. delší doba stavby, apod./ můžete si od nás trubkové lešení koupit a po skončení stavby ho od Vás vykoupíme zpět. 

Lešení však není jedinou činností firmy BROKAPA. Dále nabízíme profesionální obkladačské práce a prodej systémů německé firmy Uzin Utz AG určené zejména pro keramické obklady, dlažby a přírodní kámen, které pod značkou CODEX nabízí ucelenou řadu stavební chemie pro obkladače a zateplení fasád. Další činnost naší firmy je zateplování fasád kontaktním systémem.

Skuteční profesionálové každého řemesla potřebují pro svoji práci ty nejkvalitnější výrobky. BROKAPA Vám nabízí jen to nejkvalitnější.
 
Naše společnost se při své činnosti řídí všemi platnými technickými a bezpečnostími předpisy.
 
Neváhejte nás kontaktovat. Vždy rychle a ochotně poradíme, poskytneme potřebné informace nebo vypracujeme konkrétní nabídku dle Vašeho požadavku. Nabízíme přátelský, individuální přístup. BROKAPA je tradiční, česká rodinná firma, která je tu pro Vás 365 dní v roce.
 
Těšíme se na spolupráci. 
 
BROKAPA spol. s r.o.
 
trubkové lešení
trubkové lešení
trubkové lešení
trubkové lešení
trubkové lešení
trubkové lešení
trubkové lešení
trubkové lešení
trubkové lešení
trubkové lešení
trubkové lešení
trubkové lešení
trubkové lešení
rámové lešení
rámové lešení
rámové lešení
rámové lešení
rámové lešení
rámové lešení
rámové lešení
BROKAPA spol. s r.o., K Varadovu 251, 252 03 Řitka, Prodej lešení: + 420 777 756 646, Pronájem lešení + 420 737 767 625, info@brokapa.cz || Pronájem lešení - Facebook Brokapa


Podlahy Tisk Dřevěné podlahy Webdesign Veterina Praha Koupalište Praha Kobylisy Grafické práce WWW stránky Grafika a design www stránek Eshop, SEO, Optimalizace Pohledové stěrky PanDOMO Živohošť Malování pokojů